2.SML/SKL ZAKLJUČEK LIGE V SLOGU CELOTNE SEZONE, ČESTITKE !👊⚽️👏🔴⚫️

Kadeti so zaključili sezono na najlepši način, z zmago! Kljub začetnemu vodstvu domačinov so na slabo pripravljenem igrišču že pred zaključkom polčasa, postavili stvari na pravo mesto. Najprej je mrežo zatresel Nik Bavec, nato še Miha Kopatin in popeljal ND Primorje v vodstvo. V drugem polčasu so le še rutinirano speljali tekmo do konca. Za nameček sta se zadetkov veselila še Timotej Mikuž ter Gruntar Anže.
NK Sava Kranj : ND Primorje 1:4 (1:2)
Mladinska ekipa je v prvih minutah doživela pravi šok, saj je na semaforju pisalo 2:0. Na igrišču, ki ni omogočalo tekočo igro, so fantje stisnili moči, prevzeli posest ter se z dvema zadetkoma Jaka Subana prišli do zasluženega izenačenja.
NK Sava Kranj : ND Primorje 2:2 (2:1)
Čestitke fantom za celotno sezono, čestitke trenerju Mitji Lavrenčiču ter trenerju Patriku Močniku. Seveda velika zahvala gre tudi predstavnikoma ekip Bratini Miranu in Doljak Bojanu.🔴⚫️👊⚽️💪