2.SML/SKL NA ZADNJI DOMAČI TEKMI, ODLIČEN ZAKLJUČEK!👏💪⚽️🔴⚫️

Kadetska ekipa ND Primorje je odlično odprla srečanje, v 5 minuti je na semaforju pisalo 1:0. Anže Gruntar je bil uspešen izvajalec kazenskega strela. Ekipa Arne Tabor zaseda visoko drugo mesto na kadetski lestvici, v 36 minuti je drugi rumeni karton in izključitev prejel igralec gostov. Kazalo je, da se bodo gostje zlomili, še posebej, ko je v začetku drugega polčasa zadel Miha Kopatin in povišal prednost. Gostje se niso predali in uspeli izničiti prednost, ponovno v izdihljajih tekme.
ND Primorje : Arne Tabor 69 2:2 (1:0)
Mladinska tekma se je odločila v drugem polčasu, v prvem se mreži tekmecev niso zatresle. Nato je dvakrat udaril Žan Bešir, ki je dan prej uspešno odigral člansko tekmo in nato še Aldin Karabegović, prav tako nepogrešljivi člen članske ekipe. Gostje so uspeli rezultat znižati, a so naši fantje ponovno pritisnili na plin in dosegli preko Žana Likarja ter Mihe Trošta še dva zadetka. Gostje so v zaključku srečanja z zadetkom postavili končni rezultat.
ND Primorje : Arne Tabor 69 5:2