U15 SUVERENO ČEZ TOLMIN, KADETI PREKRATKI V DOBU, MLADINCI USPEŠNI!

Selekcija ND Primorje U15 nadaljuje po začrtani poti, tokrat so v Tolminu pometli z drugo uvrščeno ekipo, rezultat 0:5 pove vse, kot zanimivost naj povemo, da je nasprotnik tekmo pričel z desetimi igralci v polju. Strelci: 2x Ignjatovič Dušan, Bašič Din, Kopatin Jan Franc ter Brecelj Tadej.

Kadeti so v Dobu položili orožje, ob polčasu je bilo 2:0 za domačo ekipo, kljub obetavnemu začetku. V drugem polčasu je domačin le še potrdil zmagovalca z zadetkom v naši mreži. Končni izid, Roltek Dob : ND Primorje 3:0.

Mladinci so kljub malce manj prespani noči, odigrali tekmo na spodobnem nivoju in preprečili domačinom, da iz obeh dvobojev odnesejo celoten plen. Bešir Žan je v 35 minuti povedel svojo ekipo v vodstvo in polčas smo vodili z golom prednosti. Domačin je v drugem polčasu izenačil v 62.minuti, vse dvome o končnem zmagovalcu pa je postavil v 85.minuti Rotar Žiga.