IZ NEUGODNEGA GROSUPLJA ODNESLI TOČKO.

Zadnja tekma povratnih tekem je za nami, sledi še zadnji krog, ki se določi glede na mesto na skupni lestvici. Naši fantje, kadeti in mladinci so končali na 6.mestu. Zbrali so zavidljivih 49 točk.

Kadeti so zopet dokazali, da so trd oreh na igrišču, tokrat so se dvakrat vrnili po rezultatskem zaostanku. Prvi polčas se je zaključil z rezultatom 1:1, strelec za ND Primorje je bil Matic Uršič. V nadaljevanju spet vodstvo domačih, ki pa je trajal kratki čas, saj je Anže Gruntar bil uspešen izvajalec iz kazenskega strela. Končni rezultat 2:2.

Mladinci so na krilih dobre predstave mlajših, polčas odigrali vrhunsko in domačin je ob polčasu zaostajal za dva zadetka. Uspešna za gostujoče sta bila Nešič Žan in Erik Krečič. Drugi polčas pa je bila obrnjena slika, domačin je zadeval in za popoln preobrat poskrbel v izdihljajih tekme. Končni rezultat 3:2.