U15 ŠE VEDNO BREZ ODDANE TOČKE, DEKLETA DO TOČKE NA PTUJU, MLADINCI IN KADETI PRESTAVILI TEKMO

Fantje ekipe Primorje-Vipava še ne poznajo poraza v ligi U15. Tokrat je bil na vrsti neugoden nasprotnik iz Adrie, ki ima združeno ekipo z Gorico. ND Primorje je v dobri tekmi premagalo nasprotnika z rezultatom 2:0, po en zadetek vsak polčas. Za ekipo ND Primorja je tako mirno nadaljevanje, saj so se odlepili od zasledovalcev in se lahko v miru pripravljajo na naslednje preizkušnje.

ND Primorje-Vipava : Adria Gorica

1:0⚽Din Bašič (19.min)

2:0⚽Cigoj Gregor (49.min)

Več dela in hkrati zelo zahtevno gostovanje na drugem koncu Slovenije so imele varovanke Luke Kompare. Domačinke so povedle v 19. minuti in držale izid vse do zadnje tretjine tekme, nakar so udarile naše hčere burje in izid poravnale. Domačinke so si želele zmage in tudi obrnile rezultat v svojo korist, a se naša dekleta niso predala in se ponovno vrnile v igro ter izenačile. Rezultat se do konca tekme ni več spremenil in točka je bila osvojena.

ŽNK Bar Ranca Ptuj:ND Primorje

1:1⚽ Lara Ferjančič (71.min)
2:2⚽ Nina Ipavec (79.min)