DU17/U17&U19: OSMICA AJDOVK; MLADINCI NADALJUJEJO POHOD

Naše mladinske selekcije so se v minulem vikendu zelo dobro odrezale. Ajdovska dekliška ekipa do 17 let je v soboto na krilih burje zmagovito otvorila novo tekmovalno sezono. Na domačem igrišču so bile Hčere burje z rezultatom 8:0 (3:0) boljše od vrstnic združenih ekip Trebnje Brežice.

Za zmago domačink so že v prvem delu igre zadele Lara Ferjančič, Lija Rušt in Nina Ipavec, medtem ko je v drugem polčasu s kar petimi goli zablestela Gaja Bizjak. Poleg slednje je svoj premierni nastop v ajdovski ekipi dočakalo še pet novink iz bližnjih Bilj, Eva Sulič, Neja Prinčič, Maja Gruntar, Zala Silič in Zala Mermolja. Čestitke Hčeram burje za odličen uvod v sezono.

Kadeti so prvič v sezoni položili orožje. Prejeti zadetek ob koncu prvega polčasa je prinesel zmago Ljubljančanom. Z istim rezultatom pa so zmagali mladinci in tako po treh tekmah vztrajajo na vrhu 2. SML-Z.

Sobota, 1. 9. 2018/ 1. krog DU-17/ Umetna trava Police – 19:00

ND PRIMORJE 8:0 TREBNJE BREŽICE (3:0)